Čekej do tmy!

Ano, počkejte si až se setmí a poté si pusťte hororový snímek Čekej do tmy s hvězdným obsazením. Snímek z roku 1967 je představitelem hororové klasiky, navíc když se v hlavní roli setkáte s Audrey Hepburnovou. Audrey se vám zde představí v cela jiném světle- Režisérem tohoto snímku je Terenc Young a jedná se o přepis stejnojmenné divadelní hry Fredericka Knotta. Je libo mrazivý thriller, který přechází až do žánru hororu a nenechá vás ani chvíli vydechnout?

 

Slepá Susy

Nevidomá žena, jeden byt, tři zločinci a poměrně velká dávka heroinu. To jsou hlavní můstky, které vás ve filmu budou zajímat. Hlavní postavou spíše kriminálního thrilleru, který vás však dostane svým napětím, je nevidomá dívka Susy Hendrixová. Tu představuje jedna z nejznámějších světových hereček Audrey Hepburnová. Susy přišla o zrak poměrně nedávno a se svým handicapem se ještě potýká. V tom tkví také jedno kouzlo tohoto filmu, a to způsob, jak skvěle Audrey zahrála nevidomou dívku potýkající se se strachem, vždyť za tuto roli získala svou pátou nominaci na Oskara.

 

Hlavní zápletka

A co v tomto snímku vlastně jde? Susy bydlí v bytě, kde se právě tři zločinci rozhodnou hledat uschovaný heroin. Ten se nachází v malé panence, kterou zde schoval manžel Susy Sam Hendrix. Jen si to představte, nevidomá žena proti třem zločincům v podstatě nemá šanci, ale opak je pravdou. Susy má vynikající sluch. Její hlavní zbraní se stává tma, ve které zločinci nevidí, ale ona se dokáže skvěle orientovat.

 

Napětí a strach

Tím hlavním se pro Susy stává boj o přežití a útěk před neznámými zločinci. Jak to všechno zvládne? Jak se nevidomá žena bude orientovat v bytě? V tomto snímku vás překvapí strhující napětí a nápaditý příběh. Žena, která se před zločinci brání s pomocí tmy, no není to dokonalé? Pusťte si tento film a uvidíte, zda krásná Suse zvládne přežít.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup