Avengers Endgame: Nic pro slabé povahy

Jedenáctiletá sága jménem Avengers dospěla do svého finále a ochránci Země musí svést svou finální bitvu, aby napravily to, co se jim předtím nepodařilo.

Sbohem superhrdinové!

Avangers Endgame je velmi decentním zakončením celé ságy vyprávějící o superhrdinech, kteří v předchozím díle Infinity war nedokázaly zabránit Thanosovy v jeho touze o vyhlazení poloviny všeho živého co existuje v celém vesmíru. Více vám nebudeme prozrazovat, protože spoiler je to nejhorší, co může na světě existovat.

Pojďme se však podívat na film z trochu jiného úhlu pohledu. Avengers jsou obrovskou mašinou na peníze a Endgame to jen dokazuje. Film dokázal za první víkend vydělat nejvíce peněz v historii filmografie a to jsme teprve na začátku.  Nebudeme si nic nalhávat, akční superhrdiny milují především děti a tady přichází problém. Pokud se rozhodnete vzít děti na nejnovější a zároveň poslední Avengery, pořádně si to rozmyslete.

Filmaři se totiž snažili zakončit snímek se vším všudy a proto je film epicky melancholický a dokáže emocionálně vyždímat i osobu, která není do Avengerů tolik zainteresovaná. Nevyhneme se ani nenávratnému odchodu některých z nich a pro děti to může představovat ztrátu, na kterou nejsou připraveny.

Pokud však dítko dostatečně připravíte, rozhodně se do kina běžte podívat. Film je velice důstojnou tečkou za koncem celé dlouhé superhrdinovské epochy a rozhodně se jedná o velice kvalitní vyvrcholení se vším všudy.


Jak bude reklama vypadat?

-

Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč

Zobrazit formulář pro nákup